Safran Thermal Resort

Afyon’un Sandıklı Hüdai kaplıcaları mevkisinde bulunan Safran Thermal Resort 45 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulmuştur. Afyon merkeze 55 km, Sandıklı merkeze ise 5 km mesafededir. Bir açık havuz, bir kapalı havuz ile birlikte bir tane restoran ve çocuklar için ücretsiz çocuk havuzu bulunmaktadır. Otel 6 yaşına kadar olan çocuklardan herhangi bir ücret almamaktadır. Safran Thermal Resort standart, deluxe, superior, corner suit ve family suit oda seçenekleriyle size konforlu bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Safran Thermal Resort

Otelde fitness, hamam, sauna, termal havuz, jakuzi gibi hizmetler müşterilere ücretsiz olarak sunulmaktadır. Çocuklar içinde çocuk havuzlarının yanı sıra yine çocuk kulüpleri bulunmaktadır. Otelin masaj hizmetinden yararlanmak isteyen kişiler, masa tenisi, bilardo gibi oyunları da oynayabilmektedir. Ancak bu oyunların oynanması için belirli bir ücret ödenmesi gerekmektedir.

Safran Thermal Resort’un Diğer Hizmetleri

Kadın ve erkeklere özel ayrı termal havuzları bulunan otelde aynı zamanda sağlıklı olan tuz odaları, çamur odaları, buhar odaları ve kar çeşmeleri de bulunmaktadır. Ayrıca müşterilere akşam üstü canlı müzik imkanı da sağlanmaktadır. Fiyat olarak uygun olması, masaj hizmeti sağlaması, çocuklarında vakit geçirebileceği sosyal tesislerin bulunması ve gelen ziyaretçiler için doktor denetiminde termal havuzlara giriş yapılması insanların Safran Thermal Resort’u tercih etmesinin en önemli nedenleri arasında bulunmaktadır.

Ziyaretçilerin birçoğunun sosyal medyada ve internet sitesine yapılan olumlu yorumlara bakıldığında buraya gelen müşterilerin sağlanan hizmetlerden memnun oldukları görülmektedir. Ayrıca otel içerisinde toplantı ve çalışma odaları da mevcuttur.

Safran Thermal Resort - termal-havuz

Cevap bırakın