MCG Çakmak Marble Hotel

Afyon şehir merkezinde bulunan Çakmak Marble Hotel standart oda yarım pansiyon ve kahvaltı dahil seçenekleriyle hizmet veren nezih bir oteldir. Özel olarak dekore edilmiştir ve ulaşımı oldukça rahattır. Görür görmez etkileneceğiniz binası ile size keyifli bir tatil imkanı sunmaktadır. Odaları modern bir şekilde tasarlanmış olup toplamda 114 odası bulunmaktadır. Şehir merkezindeki konumu sayesinde dilediğiniz her yere ulaşım kolaylığı sağlayan otelde siz de yerinizi ayırtabilirsiniz.

Afyon Kalesi Manzaralı Restoranda Yemek Keyfi

Çakmak Marble Hotel Afyon Kalesi’ne bakan geniş bir restoranda çeşitli ve lezzetli yemekler sunmaktadır. Kahvaltıda yöresel lezzetlerden Afyon kaymağı, haşhaşlı ekmek ve sucuklu yumurta sunulmaktadır. Akşam yemekleri ise a la carte restorandan seçeceğiniz yemeklerle sunulmaktadır. Yemekler ev yemeği lezzetinde ve özenli hazırlanmıştır.

MCG Çakmak Marble Hotel

Geleneksel Motifli ve Çinili Türk Hamamı

Otelde termal sudan faydalanabileceğiniz ve görünümüyle kendinizi dinlenmiş ve iyi hissedeceğiniz bir Türk hamamı vardır. Otel termal su kaynağında yer almaz, ancak taşıma su ile termal hizmeti de vermektedir. Saunası, geniş bir jakuzili havuzu ve özel aile banyoları mevcuttur. Kese-köpük ve masaj hizmetleri mevcuttur. Spor yapabilmek için fitness salonu da vardır. Afyon şehir merkezinde kalabileceğiniz en güzel otellerden biridir.

MCG Çakmak Marble Hotel - termal havuz

Çakmak Marble Hotel ile Huzur ve Konfor Bir Arada

Çakmak Marble Hotel’de kalırsanız Afyon’un tarihi yerleriniz gezebilirsiniz. Afyon’da gitmek istediğiniz her yere oldukça yakındır. Rahatlık ve konfor için detaylara dikkat edilen bu otelde kalanlar fiyatını hak ettiğini belirtmişlerdir. Eğer tatilinizi uygun fiyatlı, fiyatını hak eden, keyifli bir kent otelinde geçirmek ve aynı zamanda şehirden de çok uzaklaşmamak isterseniz Çakmak Marble Otel sizin için idealdir. Otel oldukça temiz ve konforludur. Çalışanlar herkesle yakından ilgilenmekte ve kaliteli bir servis hizmeti sunmaktadır. Otelde huzurlu ve sakin bir tatil yapabilirsiniz.

Cevap bırakın