May Thermal Resort & Spa

Afyon Sandıklı ilçesinde bulunan May Thermal Resort & Spa, şifalı Hüdai kaplıcaları mevkisinde bulunmaktadır. Mimari olarak güzel bir yapı olan otel, sakinlerine sağlık dolu bir tatil vaat etmektedir. Ferah ve kullanışlı odaları farklı ihtiyaçlara göre düzenlemiş ve çok çeşitlidir. Oldukça çeşitli ve lezzetleri yemekleri de misafirlere sunulmaktadır. Ailenizle tatil yapmak için ideal bir oteldir.

May Thermal Resort & Spa

Termal İçin İdeal Bir Otel

Eğer sağlık dolu bir termal otel arıyorsanız May Thermal Resort & Spa bölgedeki en iyi seçeneklerden biridir. Hem kadınlara hem de erkeklere özel termal havuzları vardır. Üstelik bu havuzlar sıcaklık derecesine göre farklı seçenekler de sunmaktadır ve jakuzilidir. Bununla birlikte karışık termal havuzu ve bu havuzun içerisindeki çocuklara ayrılmış ve farklı ısıtılmakta olan bir bölüm de mevcuttur. Ortak kullanılan bir çocuk havuzu, fizik tedavi termal havuzu ve kaydıraklı çocuk havuzu da bulunmaktadır. Özel aile termal banyoları, Vip termal özel aile banyoları, buhar banyoları da diğer seçeneklerdir. Hem ailecek hem de kendi başınıza eğlenmek ve sağlık bulmak için oldukça ideal bir oteldir. May otelde kalanlar çamur banyosu yapmayı da özellikle tavsiye etmektedir. Bu oteldeki spa ve termal etkinliklerinden faydalananlar sağlık bulduğunu ve yenilendiğini belirtmiştir.

May Thermal Resort & Spa - termal havuz

May Thermal Resort & Spa Tam Donanımlı ve Keyifli Bir Tatil İmkanı Sunuyor

May Thermal Resort & Spa yemekleri oldukça başarılı ve çeşitlidir. Odaları donanımlı ve konforludur. Tesisin genelinde masa tenisi, bowling, bilardo, dart ve langırt oynamak için alanlar boldur. Çocuklar için sunulan imkanlar da çeşitlidir. Akşamları akustik canlı müzik dinlemek mümkündür. Otelin temizliğine oldukça özen gösterilmektedir. Çalışanlar ilgili ve güler yüzlüdür. Otel her konuda profesyonel ve kaliteli bir hizmet vermektedir. Ailenizle birlikte kaliteli ve sakin bir tatil geçirmek için tercih edebileceğiniz güzel bir oteldir.

Cevap bırakın