Grand Özgül Termal

Grand Özgül Termal Otel şifalı suyu Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve özellikle kireçlenme, boyun ve bel fıtığı, nörolojik hastalıklar, böbrek ve safra kesesi taşı, kadın hastalıkları ve fibromiyaljiye iyi geldiği bilinmektedir. Tesis termal hizmetlerini havuzları, lotus masajı, tuz odası ve Sivas Kangal’dan getirilen özel balıklar ile zenginleştirmiştir. Bu balıklarla dolu havuz vücudunuza hem peeling etkisi yapar, hem de toksinlerden arındırıp enerjinizi tazeler. Tatilinizden huzurlu, dinlenmiş ve şifa bulmuş halde dönmek isterseniz Grand Özgül Termal Otel Afyonkarahisar’ın Yaylabağı mevkisinde hizmetinizdedir.

grand-Grand Özgül Termal

Grand Özgül Termal Otel ile Tam Donanımlı ve Sağlıklı Bir Tatil

Termal otelde ailece tatil yapanların hepsi yemek çeşitlerini beğenmiş, oldukça da lezzetli bulmuştur. Grand Özgül Termal Otel pastane, ızgara salonu, çay servisi gibi hemen her konuda misafirlerce  tam puan almıştır. Ayrıca otelde konaklayanlar havuzlar açısından da gördükleri en geniş imkanlı ve en büyük tesis olduğunu belirtmiştir. Çocuk havuzları, yetişkin havuzları, spa ve masaj hizmetleri yeterli ve kaliteli bulunmuştur. Masajlar, doktor balıklar ve tuz odaları da herkes tarafından takdir toplamıştır. Bunun yanında odalarda da termal sudan faydalanılması otelin bir diğer artı özelliğidir.

Grand Özgül Termal - havuz

Huzurlu ve Mükemmel Bir Tatil Fırsatı

Termal otele gelenlerin pek çoğu tatillerinin mükemmel geçtiğini söylemiştir. Odalar ve genel anlamda temizliğe dikkat edildiği belirtilmiş ve hijyen açısından otel oldukça yeterli görülmüştür. Pek çok kişi bu oteli bölgede bulunan termal otellerin en iyisi olarak tarif etmiştir. Çalışanların ilgisi ve güler yüzlü olmaları da hemen her misafirin vurguladığı bir konudur. Grand Özgül Termal Otel personelinden ve bütün ekibinden profesyonel olarak bahsedilmekte, otelde kalanlar özellikle bu açıdan da oteli tavsiye etmektedir. Kısacası ailece kafa dinlemek, yenilenmek ve huzurlu bir tatil yapmak isterseniz Grand Özgül Termal Otel’i tercih edebilirsiniz.

Cevap bırakın