Budan Termal Spa Otel

Budan Termal Spa Otel Afyon şehir merkezine çok yakın olduğundan buraya ulaşım oldukça kolaydır. Otelde konaklayanlar en çok açık termal havuzundan memnun kalmıştır. Bu havuz karma olmakla beraber otelde ayrıca erkeklere ve kadınlara özel havuzlar da mevcuttur. Genel olarak havuzlar ve termal hizmet bütün kalanlar tarafından çok beğenilmiştir. Budan Termal Spa Otel, ailece rahat ve huzurlu bir tatil geçirmek için ideal bir otel olarak değerlendirilmektedir.

Budan Termal Spa Otel

Ailece Ev Sıcaklığında Bir Tatil Fırsatı

Otele ailesiyle giden herkes oldukça rahat bir ortamda keyifli bir tatil yaptığını söylemektedir. İlk girişten itibaren personelin ve tüm çalışanların yakından ilgili olduğu ve otelde kalınan süre boyunca da hizmet kalitesinin çok yüksek olduğu belirtilmiştir. Otelde kalan misafirlerin memnuniyetinin ön planda tutulduğunun altı çizilmiştir. Otel kaydıraklı havuzlar ve içerisinde yine havuz bulunan macera mağarası gibi hizmetleriyle de çocuklu misafirler için çok uygun bulunmaktadır. Karma havuzunda tüm aile keyifli vakit geçirebilir. Havuzların temizliği, tasarımı, kalitesi mükemmel bulunmuş ve çok beğenilmiştir.

Budan Termal Spa Otel - termal havuz

Budan Termal Spa Otel ile Huzurlu, Sessiz ve Sakin Bir Tatil

Çoğu misafir Budan Termal Otel’den “ikinci evleri” olarak bahsetmektedir. Budan Termal Spa Otel herkes için nezih, sessiz ve güzel bir tatil fırsatı sunmaktadır. Açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeğindeki yemeklerin çeşitliliği ve lezzeti çok övülmüştür. Oteli hemen herkes güler yüzlü personeliyle huzur dolu bir yer olarak tarif etmektedir. Mükemmel bir tatil için her şeyin tam olarak düşünülmüş olduğu belirtilmiştir. Otelde kalan çoğu kişi otelde kusursuz diyerek söz etmiş ve tatil yapmak isteyenlere tavsiye etmiştir. Havuzların gece 11’e kadar açık olması da ayrıca takdir edilmiştir. Otelin ziyaretçileri otelde hemen her şeyin eksiksiz bir şekilde düzenlenmiş olduğunu belirtmiş ve tam donanımlı, keyifli bir tatil için ideal bir yer olduğunu söylemiştir.

Cevap bırakın