Akrones Thermal Spa & Convention Sport Hotel

Tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken Afyon’un termal sularıyla ünlü oteli Akrones Thermal Spa ile keyifli ve güzel vakit geçirebilirsiniz. Geçmişten günümüze kadar uzanan ve dünyanın en önemli termal sularının bulunduğu bölgede siz de hastalıklarınıza şifa bulabilirsiniz.

Akrones Thermal Spa & Convention Sport Hotel

Yerli ve Yabancı Turistlerin Tercihi Akrones Thermal Spa

Tesis, 97 bin metre kare alana kurulu olup, 317 adet odası kapasitesiyle Türkiye’nin hatta dünyanın en ünlü termal hizmetini vermektedir. Birçok yerli ve yabancı turist hastalıklarına çözüm bulabilmek için bu kaplıcayı tercih etmektedir. Binlerce yıldır insanlar tarafından şifalı olması nedeniyle tercih edilen Afyon kaplıcaları sayesinde siz de tesiste keyifli vakit geçirirken çeşitli rahatsızlıklarınıza çare arayabilirsiniz. 35 derecelik sıcaklığa sahip suyun içeriğindeki mineraller bağırsak ve mide hastalıklarına iyi gelirken deri rahatsızlıkları için de son derece şifalıdır.

Akrones Thermal Spa & Convention Sport Hotel - termal havuz

Şifa ve Konforlu Tatilin Tek Adresi

Termal kaplıca suları ile siz de hastalıklarınıza çare bulurken bir yandan da keyifli ve konforlu vakit geçirebilirsiniz. Günümüzde termal kaplıca sularının şifası ile hastalıklarına çare arayanlar Afyon’da bulunan Akrones Thermal Spa tercih edebilir. Otelin en dikkat çeken özelliklerinin başında farklı mimari yapısı ile sunulan birinci sınıf hizmeti gelmektedir. Havuz başına gelip sakin ve sessiz bir şekilde kafa dinleyebilirsiniz. Dilerseniz de havuzun keyfini çıkararak çeşitli hastalıklara şifa sağlayan termal sularından yararlanabilirsiniz. Ulaşım bakımından oldukça kolay noktada yer alan Akrones Thermal Spa yerli ve yabancıların en çok tercih ettiği Afyon otelleri arasında yer almaktadır.

Cevap bırakın